HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Teknisyen Oto Mekatronik Beyin ve Şanzıman Tamir Servisi Olarak Yılların getirdiği birikim ve tecrübe sayesinde audi şanzıman tamiri konya, skoda şanzıman tamiri konya, seat şanzıman tamiri konya, volkswagen şanzıman tamiri konya gibi tüm markaların şanzıman tamir ve mekatronik beyin tamiri işlemlerini yapmaktayız. 

Biz Konya´nın en büyük ve ilk akla gelen oto şanzıman servisi olmak için audi tiptronik şanzıman tamiri, seat tiptronik şanzıman tamiri, skoda tiptronik şanzıman tamiri, volkswagen tiptronik şanzıman tamiri gibi en iyi otomobil fabrikalarının tüm modellerinin tiptronik şanzıman tamiri, bakım ve teknik servis hizmetlerini yapıyoruz.

Teknisyen Oto Mekatronik Beyin ve Şanzıman Tamir Servisi olarak audi dsg şanzıman tamiri, seat dsg şanzıman tamiri, skoda dsg şanzıman tamiri, volkswagen dsg şanzıman tamiri gibi markaların bakım onarım yedek parça ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz.

Ayrıca audi otomatik şanzıman tamiri, seat otomatik şanzıman tamiri, skoda otomatik şanzıman tamiri, volkswagen otomatik şanzıman tamiri hizmetlerini vermekteyiz.  

Kalite, hız ve güvenin tek adresi olan firmamız; kaliteli işçilik ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.